Zobacz pojedynczy post
Stare 26-01-2011, 22:07   #90
bartek04.77
 
Awatar bartek04.77
 

Dołączył: 18.04.2010
Auto: VB 2,5 v6 cdx
Posty: 139
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez MLODY1986 Zobacz posta
Koledzy a ja mam inne pytanie bo na terenie anglii mozna ubezpieczyc auto na kilka dni maks do 30 ubezpieczenie przejazdowe jak niektorzy mowia
a moze ktos z was sie orientuje czy takie ubezpieczenie musi byc na wlasciciela auta ??? tzn chce wywiesc auto kolegi do PL on ma ubezpieczenie na siebie tutaj w UK wiec moje pytanie czy jak zrobie sobie takie ubezpieczenie przejazdowe to bede mogl jechac jego autem do PL czy trzeba tez zmieniac wlasciciela w DVLA ???
i moze wiecie czy w tych ubezpieczalniach jest mozliwosc ubezpieczenia na podroz zagraniczna tzn czy jest pomoc zagranica UK ???
wejdz na gocompare albo confused.poszukaj najtanszego i sprawdz czy mozesz wykupic nie bedac wlascicielem, nie przerabialem tego to nie wiem ale to bym wlasnie sprawdzil. logicznie myslac to nie musisz byc wlascicielem zeby jezdzic danym autem, mozesz miec samochod ojca, pozyczony od kumpla itd itp. mysle ze to powinno sie udac. ostatecznie kolega bys moze bedzie musial cie dopisac do swojego ubezpieczenia.

jesli chodzi o podroz do Polski to wykup na jeden dzien assistance za parenascie funa, zeby w razie co miec jakis zwrot kosztow.
bartek04.77 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem