Zobacz pojedynczy post
Stare 26-03-2010, 13:35   #82
_Lucas_
 
Awatar _Lucas_
 

Dołączył: 13.07.2009
Skąd: Słubice/Bathgate
Auto: VB 2.0l
Posty: 142
Domyślnie

No to mam bardzo nietypową sprawę do Was koledzy, i proszę o jakiekolwiek sugestie,

Ubezpieczyłem samochód przez internet podając 5 lat zniżek, w igo4, wyszło coś koło 800 funtów rocznie, wziąłem direct debit zapłaciłem 160 funtów depozytu i płacę 72 funty miesięcznie, po kilkunastu dniach poprosili mnie o przedstawienie zniżek, no więc zwróciłem się do polskiej ubezpieczali tłumacz to przetłumaczył i wysłałem w tym miesiącu prawie dwa miesiące od ubezpieczenia, zapłaciłem 2 raty dzisiaj widziałem ,że za 3 zostało pobrane, ale przyszedł dzisiaj do mnie list ,że mam zapłacić 3200 funtów a na polisie widzę ,że nie ma żadnych zniżek co robić ??!! Znajoma ,która pomagała mi to wszystko załatwić nieodbiera telefonu i prawdopodobnie dopiero jutro będę to próbować wyjaśnić, jednakże jestem takim typem człowieka ,że się przejmuję... I nie mogę usiedzieć na miejscu...
możecie mi coś poradzić? Jeżeli chciałbym, anulować polisę czy będzie liczona tak jakby od nowa czyli załóżmy nie 166 funtów depozytu a 400 no i np za te 3 raty po ponad 200 czy będzie to zliczone tak jak dotychczas płaciłem plus kara 85 funtów bo tyle mają na swojej stronie?
_Lucas_ jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem