index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-03-2010, 07:41   #81
GAWLAK
 

Dołączył: 06.12.2004
Skąd: ''z grilla''
Auto: VW POLO, VC 2.0 T KOMBI
Posty: 31,193
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Bury Zobacz posta
W PL chyba tez tak mozna.
mozna jak sie ma AC
GAWLAK jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 26-03-2010, 14:35   #82
_Lucas_
 
Awatar _Lucas_
 

Dołączył: 13.07.2009
Skąd: Słubice/Bathgate
Auto: VB 2.0l
Posty: 142
Domyślnie

No to mam bardzo nietypową sprawę do Was koledzy, i proszę o jakiekolwiek sugestie,

Ubezpieczyłem samochód przez internet podając 5 lat zniżek, w igo4, wyszło coś koło 800 funtów rocznie, wziąłem direct debit zapłaciłem 160 funtów depozytu i płacę 72 funty miesięcznie, po kilkunastu dniach poprosili mnie o przedstawienie zniżek, no więc zwróciłem się do polskiej ubezpieczali tłumacz to przetłumaczył i wysłałem w tym miesiącu prawie dwa miesiące od ubezpieczenia, zapłaciłem 2 raty dzisiaj widziałem ,że za 3 zostało pobrane, ale przyszedł dzisiaj do mnie list ,że mam zapłacić 3200 funtów a na polisie widzę ,że nie ma żadnych zniżek co robić ??!! Znajoma ,która pomagała mi to wszystko załatwić nieodbiera telefonu i prawdopodobnie dopiero jutro będę to próbować wyjaśnić, jednakże jestem takim typem człowieka ,że się przejmuję... I nie mogę usiedzieć na miejscu...
możecie mi coś poradzić? Jeżeli chciałbym, anulować polisę czy będzie liczona tak jakby od nowa czyli załóżmy nie 166 funtów depozytu a 400 no i np za te 3 raty po ponad 200 czy będzie to zliczone tak jak dotychczas płaciłem plus kara 85 funtów bo tyle mają na swojej stronie?
_Lucas_ jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 26-03-2010, 16:56   #83
Bury
Dżust in Bimber
 
Awatar Bury
 

Dołączył: 16.12.2003
Skąd: Zamość
Auto: Fiat Panda
Posty: 4,301
Domyślnie

Po pierwsze powinienes dopytac przed ubezpieczeniem auta,czy akceptuja znizki z PL i na jakich zasadach.
Jesli tak to tak wazne papiery powinny byc wyslane listem poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Wtedy jak walą ściemę,że nie dostali podajesz im ref number z wysylki i czekasz,az papierek sie znajdzie.
W moim wypadku zajeło to 3 minuty,a tez chcieli mnie naciagnac na pełne ubezpieczenie bez znizek.

Zadzwon do ubezpieczalni i zapytaj czemu masz znizki nieuznane,jak sie dowiesz to mozna myslec co dalej.



Droga od kierowcy do szofera jest bardzo długa.



Bury jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 26-03-2010, 20:36   #84
zulik
 
Awatar zulik
 

Dołączył: 20.06.2008
Skąd: Poznań
Auto: Saab 9-3 SS Aero+ , VB
Posty: 483
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez _Lucas_ Zobacz posta
No to mam bardzo nietypową sprawę do Was koledzy, i proszę o jakiekolwiek sugestie,

Ubezpieczyłem samochód przez internet podając 5 lat zniżek, w igo4, wyszło coś koło 800 funtów rocznie, wziąłem direct debit zapłaciłem 160 funtów depozytu i płacę 72 funty miesięcznie, po kilkunastu dniach poprosili mnie o przedstawienie zniżek, no więc zwróciłem się do polskiej ubezpieczali tłumacz to przetłumaczył i wysłałem w tym miesiącu prawie dwa miesiące od ubezpieczenia, zapłaciłem 2 raty dzisiaj widziałem ,że za 3 zostało pobrane, ale przyszedł dzisiaj do mnie list ,że mam zapłacić 3200 funtów a na polisie widzę ,że nie ma żadnych zniżek co robić ??!! Znajoma ,która pomagała mi to wszystko załatwić nieodbiera telefonu i prawdopodobnie dopiero jutro będę to próbować wyjaśnić, jednakże jestem takim typem człowieka ,że się przejmuję... I nie mogę usiedzieć na miejscu...
możecie mi coś poradzić? Jeżeli chciałbym, anulować polisę czy będzie liczona tak jakby od nowa czyli załóżmy nie 166 funtów depozytu a 400 no i np za te 3 raty po ponad 200 czy będzie to zliczone tak jak dotychczas płaciłem plus kara 85 funtów bo tyle mają na swojej stronie?
A co to jest za ubezpieczalnia ? i jaki pakiet?
zulik jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 26-03-2010, 21:25   #85
_Lucas_
 
Awatar _Lucas_
 

Dołączył: 13.07.2009
Skąd: Słubice/Bathgate
Auto: VB 2.0l
Posty: 142
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez zulik86 Zobacz posta
A co to jest za ubezpieczalnia ? i jaki pakiet?
igo4, Opcja full, pytałem GAWLAKA, on mi wyjaśnił pewną kwestię, mianowicie o zaświadczeniu zrzeczenia się polskich zniżek na angielską ubezpieczalnie, jutro w południe będę dzwonić, może o to im chodziło... bo w liście poprzedzającym ten coś właśnie pisali o potwierdzającym liście zakończenia polisy jednakże nic nie wspomniali ,że chodzi o polską ubezpieczalnia a ja to wtedy olałem bo myślałem ,że wysłanie tłumaczeń zaświadczeń z ubezpieczalni o przebiegu ubezpieczenia wystarczy
_Lucas_ jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 26-03-2010, 23:11   #86
Bury
Dżust in Bimber
 
Awatar Bury
 

Dołączył: 16.12.2003
Skąd: Zamość
Auto: Fiat Panda
Posty: 4,301
Domyślnie

To tez przerabialem.
Musiałem dosłac papier,ze w PL juz nie mam polisy.



Droga od kierowcy do szofera jest bardzo długa.



Bury jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 26-01-2011, 18:17   #87
MLODY1986
 
Awatar MLODY1986
 

Dołączył: 03.03.2008
Skąd: Mielec
Auto: VB 1,8 CDX/VB 1.8 Zender
Posty: 181
Domyślnie

Koledzy a ja mam inne pytanie bo na terenie anglii mozna ubezpieczyc auto na kilka dni maks do 30 ubezpieczenie przejazdowe jak niektorzy mowia
a moze ktos z was sie orientuje czy takie ubezpieczenie musi byc na wlasciciela auta ??? tzn chce wywiesc auto kolegi do PL on ma ubezpieczenie na siebie tutaj w UK wiec moje pytanie czy jak zrobie sobie takie ubezpieczenie przejazdowe to bede mogl jechac jego autem do PL czy trzeba tez zmieniac wlasciciela w DVLA ???
i moze wiecie czy w tych ubezpieczalniach jest mozliwosc ubezpieczenia na podroz zagraniczna tzn czy jest pomoc zagranica UK ???
MLODY1986 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 26-01-2011, 19:43   #88
Bury
Dżust in Bimber
 
Awatar Bury
 

Dołączył: 16.12.2003
Skąd: Zamość
Auto: Fiat Panda
Posty: 4,301
Domyślnie

Skąd my mamy wiedzieć jakie ubezpieczenie i w jakiej firmie chcesz kupić??
Poczytaj terms and conditions ubezpieczenia,jak masz watpiwosci to dzwon i pytaj,ale nikomu nie wierz na słowo.
Wszystko ma być na pismie.
Wszystko w tym temacie,nikt za \ciebie lektur czytał nie będzie.



Droga od kierowcy do szofera jest bardzo długa.



Bury jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 26-01-2011, 20:10   #89
Sambor
 
Awatar Sambor
 

Dołączył: 03.05.2009
Skąd: Szkocja
Auto: VC 2.2i Direct SXi reg.54
Posty: 251
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez MLODY1986 Zobacz posta
Koledzy a ja mam inne pytanie bo na terenie anglii mozna ubezpieczyc auto na kilka dni maks do 30 ubezpieczenie przejazdowe jak niektorzy mowia
a moze ktos z was sie orientuje czy takie ubezpieczenie musi byc na wlasciciela auta ??? tzn chce wywiesc auto kolegi do PL on ma ubezpieczenie na siebie tutaj w UK wiec moje pytanie czy jak zrobie sobie takie ubezpieczenie przejazdowe to bede mogl jechac jego autem do PL czy trzeba tez zmieniac wlasciciela w DVLA ???
i moze wiecie czy w tych ubezpieczalniach jest mozliwosc ubezpieczenia na podroz zagraniczna tzn czy jest pomoc zagranica UK ???
Niech dopisze Ciebie do swojej polisy na okreslony termin a pozniej zrezygnuje z ubezpieczenia na rzecz innego samochodu.W Direct Line mam tzw. Euro+(na europe).
Sambor jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 26-01-2011, 23:07   #90
bartek04.77
 
Awatar bartek04.77
 

Dołączył: 18.04.2010
Auto: VB 2,5 v6 cdx
Posty: 139
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez MLODY1986 Zobacz posta
Koledzy a ja mam inne pytanie bo na terenie anglii mozna ubezpieczyc auto na kilka dni maks do 30 ubezpieczenie przejazdowe jak niektorzy mowia
a moze ktos z was sie orientuje czy takie ubezpieczenie musi byc na wlasciciela auta ??? tzn chce wywiesc auto kolegi do PL on ma ubezpieczenie na siebie tutaj w UK wiec moje pytanie czy jak zrobie sobie takie ubezpieczenie przejazdowe to bede mogl jechac jego autem do PL czy trzeba tez zmieniac wlasciciela w DVLA ???
i moze wiecie czy w tych ubezpieczalniach jest mozliwosc ubezpieczenia na podroz zagraniczna tzn czy jest pomoc zagranica UK ???
wejdz na gocompare albo confused.poszukaj najtanszego i sprawdz czy mozesz wykupic nie bedac wlascicielem, nie przerabialem tego to nie wiem ale to bym wlasnie sprawdzil. logicznie myslac to nie musisz byc wlascicielem zeby jezdzic danym autem, mozesz miec samochod ojca, pozyczony od kumpla itd itp. mysle ze to powinno sie udac. ostatecznie kolega bys moze bedzie musial cie dopisac do swojego ubezpieczenia.

jesli chodzi o podroz do Polski to wykup na jeden dzien assistance za parenascie funa, zeby w razie co miec jakis zwrot kosztow.
bartek04.77 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU


Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:41.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS